Forhandlerliste

NORDJYLLAND

Kongerslev Dyreklinik, Lunavej 3, 9293 Kongerslev – kongerslevdyreklinik.dk

 

MIDTJYLLAND

Dyrlægehuset Videbæk ApS, Ørnevej 1, 6920 Videbæk – dyrlægehusetvidebæk.dk

Familiedyrlægen, Ikast, Rømersvej 3b, 7430 Ikast – xn--familiedyrlgen-bjb.dk

Holstebro Dyrehospital, Lavhedevej 28, 7500 Holstebro – hhd.dk

Hannes Dyreklinik, Nørregade 17, 7540 Haderup – hannesdyreklinik.dk

Klosterheden Heste- og Smådyrsklinik, Frederiksberg 12, 7660 Bækmarksbro – klosterheden.dk

Mobildyrlægen Thy, Lodbjergvej 25, 7770 Vestervig – mobildyrlaegenthy.dk

Hodsager dyrlæge, Bjørnkærvej 4, 7830 Vinderup – hodsagerdyrlaege.dk

Holstebro Hestepraksis, Kirkevej 62, 7830 Vinderup – holstebrohestepraksis.dk

Favrskov Dyreklinik, Søndergade 46, 8370 Hadsten – favrskovdyreklinik.dk

Marienhoff Dyreklinik, Marienhoffvej 33, 8550 Ryomgård – marienhoffdyreklinik.dk

Dyreklinikken Solsikke, Solsikkevej 12, 8930 Randers – dyreklinikkensolsikke.dk

 

SYDJYLLAND

Stald Asbo v/Dyrlæge Rasmus Gormsen, Asserholtvej 5, 6622 Bække

FYN

Bederslev dyrlæge, Gyngstrupvej 29, 5450 Otterup – bederslevdyrlægen.dk

SJÆLLAND

Martinus Dyreklinik, Høgevej 3, 3400 Hillerød – martinusdyreklinik.dk

Dyrlægehuset Farum, Rådhustorvet 1, st., 3520 Farum – dyrlaegehusetfarum.dk

Rørbæk Landdyrlæge, Lille Rørbækvej 7, 3600 Frederikssund – rbdyreklinik.dk

Ølstykke Dyreklinik, Rådhus Allé 20, 3650 Ølstykke – dyrgod.dk

Dyrlæge Tine Boserup – BoserupVet, Holmevej 29, Gundsømagle, 4000 Roskilde – boserup.vet

Dyreklinikken Klingeberg, Klingeberg 4, 4200 Slagelse – dyreklinikkenklingeberg.dk

Doktor Dyr, Sæbyvej 9, 4270 Høng – doktor-dyr.dk

KL-Vet, Stavnsbjærgvej 60, 4330 Hvalsø – kl-vet.dk