Forhandlerliste

NORDJYLLAND

Kongerslev Dyreklinik, Lunavej 3, 9293 Kongerslev – kongerslevdyreklinik.dk

Vet. kiropraktor v/ Dyrlæge Mette Kragh, Dorfgade 40, 9330 Dronninglund

MIDTJYLLAND

Dyrlægehuset Videbæk ApS, Ørnevej 1, 6920 Videbæk – dyrlægehusetvidebæk.dk

Familiedyrlægen, Ikast, Rømersvej 3b, 7430 Ikast – xn--familiedyrlgen-bjb.dk

Holstebro Dyrehospital, Lavhedevej 28, 7500 Holstebro – hhd.dk

Hannes Dyreklinik, Nørregade 17, 7540 Haderup – hannesdyreklinik.dk

Klosterheden Heste- og Smådyrsklinik, Frederiksberg 12, 7660 Bækmarksbro – klosterheden.dk

Mobildyrlægen Thy, Lodbjergvej 25, 7770 Vestervig – mobildyrlaegenthy.dk

Hodsager dyrlæge, Bjørnkærvej 4, 7830 Vinderup – hodsagerdyrlaege.dk

Holstebro Hestepraksis, Kirkevej 62, 7830 Vinderup – holstebrohestepraksis.dk

Favrskov Dyreklinik, Søndergade 46, 8370 Hadsten – favrskovdyreklinik.dk

Dyrlæge Johanne Hvid, Skovvangsvej 2, 8400 Ebeltoft, johannehvid.dk

Marienhoff Dyreklinik, Marienhoffvej 33, 8550 Ryomgård – marienhoffdyreklinik.dk

Dyrlæge Sofie M. Witthøft, Frederikslystvej 70, 8723 Løsning

Dyreklinikken Solsikke, Solsikkevej 12, 8930 Randers – dyreklinikkensolsikke.dk

SYDJYLLAND

Stald Asbo v/Dyrlæge Rasmus Gormsen, Asserholtvej 5, 6622 Bække

Dyrlæge Pedersen I/S, Stadion Allé 27, 7100 Vejle – dyrlaege-pedersen.dk

FYN

Bederslev dyrlæge, Gyngstrupvej 29, 5450 Otterup – bederslevdyrlægen.dk

SJÆLLAND

Martinus Dyreklinik, Høgevej 3, 3400 Hillerød – martinusdyreklinik.dk

Dyrlægehuset Fredensborg, Jernbanegade 34, 3480 Fredensborg – dyrnord.dk

Rørbæk Landdyrlæge, Lille Rørbækvej 7, 3600 Frederikssund – rbdyreklinik.dk

Ølstykke Dyreklinik, Rådhus Allé 20, 3650 Ølstykke – dyrgod.dk

Dyrlæge Tine Boserup – BoserupVet, Holmevej 29, Gundsømagle, 4000 Roskilde – boserup.vet

Karina Larsens Dyrlægepraksis ApS, Store Valbyvej 206, 4000 Roskilde

Dyreklinikken Klingeberg, Klingeberg 4, 4200 Slagelse – dyreklinikkenklingeberg.dk

Dyrlæge Ditte Varling ApS, Solbjergvej 34, 4270 Høng

Doktor Dyr, Sæbyvej 9, 4270 Høng – doktor-dyr.dk

Kildevangs Dyreklinik, Klostergårdsvej 60, 4320 Lejre, kildevangsdyreklinik.dk

Kalundborg Dyrehospital, Elmegade 29, 4400 Kalundborg, vetgruppen.dk/kalundborg-dyrehospital

Degnedyrlægen, Degnehuse 17, 4450 Jyderup, degnedyrlaegen.dk

Grevinge Dyrkelinik og Hundesvømmehal, Sneglerupvej 1, 4571 Grevinge